URL: http://itpeople.hu/3d-garfikus-animator/allas/informatika/31434 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Világpiacvezető vizuáltechnikai (video mapping) cég megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

3D GARFIKUS / ANIMÁTOR

Elvárások:
3D jelenetek létrehozása, animálása, bevilágítása és renderelésre felkészítése egy erre alkalmas szoftverben (3Ds Max, Cinema4D, Houdini)
A 3D jelenetek kompozittálása Adobe After Effects szoftverben
Gördülékeny, hatékony és kreatív munkavégzési stílus

Előnyt jelent:
Folyadék, füst, tűz, törés és részecske szimulációs technikák ismerete.
Motion graphics tapasztalat.
Projection mapping ismeretek.
Több éves produkciós tapasztalat.

Feladatok:
Vizuáltechnikai eszközök és azok rendszerének kialakítása
építés, szállítás
Rendezvényen való üzemeltetés/ felügyelet, szoftverek kezelése
Az eszközök karbantartása, szoftver és hardver szinten

Amit kínálunk:
Fejlődési lehetőség.
Változatos és kreatív feladatok világszínvonalú produkciókban.
Tágas, világos, csendes és inspiratív irodai környezet.
Csocsó

Ha szeretnél nemzetközi szinten is első osztályú projektekben (Las Vegas-i szuper produkciók, világsztárok koncert vizuáljai, Google, Youtube és további top cégek nemzetközi rendezvényei/prezentációi) részt venni, Nálunk a helyed!

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp462@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Programozó / Fejlesztő
C programozó
Projektmanager