URL: http://itpeople.hu/algoritmus-fejleszto/allas/informatika/14 Elrejtés

Töltés...

Humanfield Vezető és Specialistakiválasztó Kft.

Nemzetközi autóipari fejlesztőpartnerünk részére keresünk munkatársat

ALGORITMUS FEJLESZTŐ (14-9343) pozícióba.

Feladatok:

  • Autóipari területen algoritmusok fejlesztése,
  • Innovatív megoldások fejlesztésében, kutatásban való részvétel,
  • Együttműködés a fejlesztő csoportokkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (mérnök informatikus, matematikus...)
  • Programozási ismeretek (C/C++, Python VAGY Matlab)
  • Szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9343”-es referenciaszám feltüntetésével a megadott elérhetőségre.

Pozíció:

ALGORITMUS FEJLESZTŐ

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kapcsolattartó: Szabó-Mihály Bernadett
Telefon: +36-20-746-8296
Kategória: C/C++ programozó
Python programozó
Szoftverfejlesztő/Mérnök