URL: http://itpeople.hu/backend-fejleszto-munkatars/allas/informatika/31407 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több, mint ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
WORKLIFE HUNGARY

Egyedi alkalmazás fejlesztéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

BACKEND FEJLESZTŐ MUNKATÁRS

Elvárások:
IT területen szerzett 3 év releváns tapasztalat
Angol nyelvtudás
Közép vagy felsőfokú végzettség
Kitűnő problémamegoldó képesség
Architektúrális tervezési minták ismerete
Objektum orientált szemléletmód

Előnyt jelent:
MVC Framework tapasztalat (Yii2, Symfony, Laravel, stb.)
MySQL / PostgreSQL alapos ismerete

Feladatok:
Optimális algoritmusok tervezése
Adatbázis struktúra tervezése / implementálása
REST API tervezés és kivitelezés
Meglévő rendszerek karbantartása, támogatása, illetve továbbfejlesztése
Új projektek tervezésében való aktív részvétel

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp456@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest III. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adatbázis szakértő
Programozó / Fejlesztő
C programozó