URL: http://itpeople.hu/c-sharp-asp-net-fejleszto-munkatars/allas/informatika/31423 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több, mint ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Humán Centrum Kft

C# / ASP.NET fejlesztő munkatárs

Ezúttal egy orvostechnikai eszközök gyártásával és forgalmazásával foglalkozó partnercégünkhöz várjuk jelentkezését hosszú távú munkalehetőségre, versenyképes bérezéssel és juttatásokkal.

Cégbemutató

Egy 1990-ben alapított orvostechnikai területen tevékenykedő innovatív magyar vállalkozás részére keresünk C#/ASP.NET fejlesztői pozícióba új munkatársat. A cég PC alapú EKG-rendszerek és automatikus vérnyomásmérők tervezésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Az elmúlt néhány évben emellett web-alapú és mobilalkalmazások fejlesztésével bővült a tevékenységi kör, a termékek minőségét és a felhasználók elégedettségét az ISO 13485 minőségbiztosítási rendszer garantálja.

Feladatok

  • .NET keretrendszerben fejlesztett szoftverek csoportos fejlesztésében történő aktív részvétel
  • egységtesztek készítése
  • kisebb fejlesztési projektek önálló kivitelezése

Elvárások

  • felsőfokú informatikai végzettség vagy annak megszerzésére irányuló tanulmányok
  • szakmai angol nyelvtudás (írásban)
  • .NET fejlesztésben szerzett tapasztalat (Visual Studio 2010 vagy újabb, C# nyelven)
  • Windows Forms legalább alapszintű ismerete
  • pontos, precíz munkavégzés
  • önálló, megbízható feladatvégrehajtás

Amit kínálunk

  • rugalmas munkakezdés
  • modern munkaállomás
  • nemzetközi kiállításokon való részvétel
  • karrierlehetőség, hosszú távú perspektíva
  • fiatalos csapat
  • folyamatos szakmai fejlődés

Előnyök

  • ASP.NET (MVC) fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • iOS, Android operációs rendszerek ismerete
  • verziókezelő rendszerek (git, SVN) ismerete
  • DevExpress komponensek használatával szerzett tapasztalat
  • Jira, Confluence rendszerek ismerete

Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztrált az oldalon, kérjük, hogy jelentkezzen be és ellenőrizze, hogy a megadott adatai és a feltöltött önéletrajza aktuális-e. Kérjük, hogy jelölje meg a munkához kapcsolódó bérigényt is az önéletrajzban. Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a lenti email címen!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseit is, lent a "Megosztás" -ra kattintva ossza meg velük a Facebookon is!

Kapcsolattartó:

Bodnár-Létai Noémi
debrecen@humancentrum.hu

Részletek:

Szakterület Asszisztencia/Adminisztráció
Munkakör C# / ASP.NET fejlesztő munkatárs
Tervezett kezdés dátuma Megegyezés szerint
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges jogosítvány B

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye / Debrecen
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adatbázis szakértő
Programozó / Fejlesztő
C programozó
Rendszerintegrátor