URL: http://itpeople.hu/delphi-firemonkey-fejleszto/allas/informatika/31238 Elrejtés

Töltés...
E-Szoftver Kft.

Delphi - Firemonkey fejlesztő

Ha szeretnél végre a legújabb Delphivel (Delphi Tokyo) fejleszteni,Windows VCL fejlesztő tudásodat végre mobilalkalmazás fejlesztésben is kamatoztatni,  vagy ha unod a multis környezetet csatlakozz hozzánk!

Dinamikusan növekvő szoftver cégünk magyar vállalkozások részére fejleszt olyan úttörő ügyviteli alkalmazást mobilra és PC-re, ami egyedülálló a piacon.

Családias hangulatú csapatunkba keresünk szoftverfejlesztőt kollégát, aki ismeri az újabb (XE2+) Delphi fejlesztőkörnyezetet, esetleg a Firemonkey-ban is van alapismerete.

Fejlődési, tanulási lehetőség a legújabb Firemonkey lehetőségek megtanulására és alkalmazására Android, iOS és Linux környezetben is.

Fontos az ügyvitel gyakorlati ismerete és a magabiztos Delphi, MySQL tudás!

Feladatok:

  • Cégünk által forgalmazott szoftverek fejlesztése
  • Új szoftverek kifejlesztése
  • API kapcsolódások, interface-ek készítése
  • MySQL adatbázis használata - MyDAC segítségével
  • Mobilalkalmazások fejlesztése

Elvárások:

  • Min. 2 év Delphi gyakorlati tapasztalat adatbázis kezeléssel
  • Delphi 5 vagy 7 ismerete NEM ELÉG, legalább XE2 szükséges
  • Dinamizmus, önálló munkavégzés
  • Pozitív attitűd
  • Türelem a felhasználók kéréseinek lefejlesztéséhez
  • Magasszintű informatikai hozzáértés
  • MySQL alapismeretek
  • Ügyviteli, készletgazdálkodási alapismeretek
  • Excel, Word magabiztos használata
  • Határozott, magabiztos, motivált, célorientált hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Precizitás, megbízhatóság, elkötelezettség
  • Tanulékonyság, rugalmasság
  • Angol alapfokú nyelvtudás

Előny:

  • Programozási alapismeretek Firemonkeyban előny, de nem elvárás
  • TMS Software komponensek ismerete előny, de nem elvárás
  • Integrált ügyviteli rendszer, valamint ügyfélkezelési szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség az informatikában
  • Stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Kellemes, igényes munkakörnyezet
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítjuk
  • Dinamikus, jó csapat, összetartó kollegák

Állás, munka területe(i):

  • Szoftver fejlesztés VCL környezetben
  • Szoftver fejlesztés Firemonkey környezetben: Android, iOS
  • IT support
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XIX. kerület

Önéletrajzodat küld az allas@e-szoftver.hu címre.

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XIX. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adatbázis szakértő
Programozó / Fejlesztő
C programozó
Mobil alkalmazásfejlesztő