URL: http://itpeople.hu/ertekesito/allas/informatika/31583 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Informatikai cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTŐ

Téged keresünk, ha:
Pozitív, energikus, vállalkozó szellemű, ambiciózus személy vagy, aki szeretne csatlakozni egy dinamikusan fejlődő, innovatív szoftverfejlesztő céghez.
Küldetésünk segíteni cégeknek a digitális növekedésben, teljes körű informatikai megoldások segítségével.

Vállalkoznál arra, hogy felkeress olyan cégtulajdonosokat vagy startup alapítókat, akiknek fejlesztő csapatra van szükségük a vállalkozásuk digitalizálásához?

Követelmények:
Legalább középfokú végzettség
Informatika iránti érdeklődés
Jó kommunikációs készség
Önálló munkavégzés

Főbb feladatok, munkák:
Szoftverfejlesztési szolgáltatást kereső startupok és egyéb vállalkozások felkutatása
Adatbázisok kezelése és karbantartása
Kapcsolatfelvétel a potenciális ügyfelekkel
IT szolgáltatások prezentálása és szerződéskötés elősegítése

Munkarend:
Teljes munkaidő, részmunkaidő

Miért dolgozz velünk?:
Fix fizetés és magas jutalékrendszer
Kötetlen munkaidő
Egyéni célkitűzés
Otthoni munkavégzési lehetőség
Változatos munkafeladatok

Munkavégzés helye:
Szeged

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: w116@worklife.hu

Pozíció:

ÉRTÉKESÍTŐ

Munkavégzés helye: Csongrád megye / Szeged
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adatbázis szakértő
Programozó / Fejlesztő
C programozó