URL: http://itpeople.hu/globalis-it-program-manager-infrastruktura/allas/informatika/25329 Elrejtés

Töltés...
IMPC Personnel Hungária Kft.

Megbízónk anyavállalata stratégiai termékcsoportjában a világ legnagyobb gyártója, 30 országra kiterjedő üzemeiben több mint 14000 munkatársat foglalkoztat. Magyarországon működik az egyik legjelentősebb gyártóvállalata és itt hozta létre Globális Pénzügyi és Informatikai Szolgáltató Központját. A Szolgáltató Központ a gyártóvállalatok igényeivel lépést tartva dinamikusan fejlődik. Számára, a globális informatikai szolgáltatások fejlesztéséhez munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

GLOBÁLIS IT PROGRAM MANAGER (INFRASTRUKTÚRA)

Feladatok

  • A globális informatikai szervezetben felel az infrastruktúra fejlesztési program koncepció kialakításáért.
  • A projektekhez kapcsolódó stratégiai döntések előkészítése
  • Az infrastruktúra fejlesztésével és bevezetésével kapcsolatos projektek és programok tervezése, indítása, irányítása és ellenőrzése nemzetközi szinten a partnervállalatoknál
  • A projektvezetők munkájának irányítása és a projektvezetők támogatása
  • Projektek technikai és kereskedelmi koordinálása tekintettel a határidőkre, a minőségre, a költségekre és kockázatmenedzsment; a projektmenedzsment belső ellenőrzési folyamatainak javítása
  • Projektekhez kapcsolódó teljes körű dokumentáció
  • Rendszeres kapcsolattartás belső és külső szervezeti egységekkel

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban, írásban
  • Legalább 5 év munkatapasztalat infrastruktúra fejlesztési projektek vezetésében multinacionális környezetben
  • Kiváló kommunikációs készség, strukturált gondolkodásmód és önálló munkavégzés képessége

Előnyt jelent

  • Prince2 projektmenedzsment módszertan ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Intenzív szakmai fejlődés, karrierlehetőségek a dinamikusan növekvő multinacionális csoport szervezetében
  • Vonzó alapfizetés és teljesítményprémium, széleskörű juttatások: 13. havi fizetés, karácsonyi jutalom, cafeteria, egészség- és nyugdíjpénztári hozzájárulás

GLOBÁLIS IT PROGRAM MANAGER (INFRASTRUKTÚRA) (Székesfehérvár környéke)

Munkavégzés helye: Székesfehérvár környéke
Telefon: +36-30-386-8362
Kategória: IT / Telecom vezető
Programozó / Fejlesztő
Projektmanager