URL: http://itpeople.hu/grafikus-ux-ui-designer/allas/informatika/31515 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több, mint ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
IKRON Fejlesztő és Szolgáltató Kft.

Grafikus – UX/UI designer

Cégünk munkatársat keres ‘Grafikus – UX/UI designer’ munkakörbe.

Az új munkatárs feladatai közé tartozik:

  • Weboldalak, webalkalmazások teljes körű tervezése (drótváz, oldal design, illusztrációk, felhasználói felület)
  • Sitebuild-ek, grafikai elemek készítése

Elvárásaink a pályázóval szemben:

  • HTML5, CSS3 haladó szintű ismerete
  • Adobe Creative Suite termékek használatában haladó szintű tapasztalat
  • Webergonómiai irányelvek ismerete
  • Reszponzív webdesign kialakításban tapasztalat
  • Igényes, precíz munkavégzés
  • Analitikus és problémamegoldó gondolkodásmód
  • Önálló és csapatmunkára való készség
  • Jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent:

  • Frontend fejlesztői tapasztalat
  • JavaScript ismeret

Amit kínálunk:

  • Munkavállalói státusz
  • Korszerű technológiák használata
  • Új, innovatív fejlesztési projektek
  • Kreativitást igénylő feladatok
  • Versenyképes fizetés, egyéb juttatások
  • A munkavégzés helye: Szeged

A jelentkezéseket fényképes önéletrajz és kísérőlevél formájában a job@ikron.hu e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye: Csongrád megye / Szeged
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Programozó / Fejlesztő
C programozó