URL: http://itpeople.hu/halozati-csatlakozas-specialista/allas/informatika/31205 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több, mint ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Dologidő Kft.

Multinacionális nagyvállalat részére keresünk angolul jól beszélő, az IT világa iránt lelkesen érdeklődő jelölteket

Hálózati Csatlakozás Specialista

(Ref.: 1774)

pozícióba!

Amivel mi gazdagítjuk, ha csatlakozik hozzánk

  • Versenyképes jövedelemmel és juttatási csomaggal
  • Startup stílusú munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén.
  • Fiatal és dinamikus csapatban dolgozhat

A munkakörrel járó főbb feladatok

  • IP-VPN hálózatok installálása, konfigurálása
  • A vállalat legújabb technológiákat alkalmazó eszközparkjának kiépítése, eszközcserék távoli támogatása
  • IP alapú hozzáférések implementációja ügyfélkérésre, elemei: eszközök tesztelése, hibakeresés, hibamegoldás, konfigurálás, tesztelés és dokumentálás

Elvárások a Jelentkezőkkel szemben

  • Informatikai területen szerzett, legalább középfokú végzettség
  • Cisco hálózatokkal kapcsolatos ismeretek
  • Középfokú angol vagy német nyelvtudás
  • Tanulásra való hajlandóság IT telekommunikációs területen
  • MS Excel, Word, Outlook használata
  • Megbízhatóság, precizitás

Előnyt jelent

  • Cisco, Juniper eszközök konfigurálásában szerzett tapasztalat
  • Ethernet, TCP/IP, DHCP, DNS, NAT, VPN, LAN/WAN, MPLS ismeret

A munkavégzés helye

  • Pécs

Jelentkezzen hozzánk, ha szeretné kipróbálni magát Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatójánál!

Ehhez egy önéletrajzot kell küldenie a vari.agnes@dologido.hu e-mail címre, hogy kollégánk felvehesse Önnel a kapcsolatot!

Kapcsolattartó
Vári Ágnes
vari.agnes@dologido.hu

Munkavégzés helye: Baranya megye / Pécs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Hálózati és rendszermérnök