URL: http://itpeople.hu/hyperion-penzugyi-informatikai-tamogatasi-szakerto-szekesfehervar/allas/informatika/25330 Elrejtés

Töltés...
IMPC Personnel Hungária Kft.

Megbízónk anyavállalata stratégiai termékcsoportjában a világ legnagyobb gyártója, 30 országra kiterjedő üzemeiben több mint 14000 munkatársat foglalkoztat. Magyarországon működik az egyik legjelentősebb gyártóvállalata és itt hozta létre Globális Pénzügyi és Informatikai Szolgáltató Központját. A Szolgáltató Központ a gyártóvállalatok igényeivel lépést tartva dinamikusan fejlődik. Számára, a globális informatikai szolgáltatások támogatásához munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

HYPERION PÉNZÜGYI-INFORMATIKAI TÁMOGATÁSI SZAKÉRTŐ

Feladatok

  • Kulcsfelhasználói feladatkörök sikeres megvalósítása
  • Felhasználók támogatása
  • Adatátvitel és fájlfeltöltések megoldása
  • Hyperionhoz kapcsolódó helpdesk tevékenység ellátása
  • Hóvégi zárások támogatása
  • Felhasználói jelentések és a működési naplók elemzése
  • Folyamatoptimalizálási javaslatok kidolgozása
  • Részvétel a Hyperion funkcionális design-fejlesztésében, az új megoldások gyakorlati kivitelezésében az egész vállalatcsoport szintjén
  • HFM tréningek megszervezése

Elvárások

  • Pénzügy, számviteli vagy informatikai felsőfokú végzettség
  • Folyékony angol-nyelvtudás
  • Hyperion tapasztalat
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Hatékony probléma-megoldási képesség

Előnyt jelent

  • Multinacionális környezetben megszerzett Hyperionhoz kapcsolódó Shared Service tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Vonzó juttatási csomag (13. havi fizetés, cafeteria, karácsonyi jutalom, egészségpénztár, nyugdíjpénztár és a bónusz)
  • Kihívást jelentő feladrendszer
  • Professzionális nemzetközi vállalati környezet
  • Folyamatos szakmai fejlődés biztosítása
  • Nemzetközi karrier lehetősége

HYPERION PÉNZÜGYI-INFORMATIKAI TÁMOGATÁSI SZAKÉRTŐ (Székesfehérvár környéke)

Munkavégzés helye: Székesfehérvár környéke
Telefon: +36-30-386-8362
Kategória: Adatbázis szakértő
IT support / Helpdesk
Vállalatirányítási rendszer / SAP