URL: http://itpeople.hu/informaciobiztonsagi-felelos/allas/informatika/31557 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Adatbiztonsági, adatvédelmi és információbiztonsági tanácsadással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

INFORMÁCIÓBIZTONSÁGI FELELŐS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Számlaképesség
Elektronikus információbiztonsági vezető vagy érvényes CISA, CISM, CRISC vagy CISSP képesítés
Legalább 5 év szakmai tapasztalat
Felsőfokú végzettség
Jó kommunikációs képességek szóban és írásban egyaránt

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Ibtv. és/vagy ISO 27001 szerinti információbiztonsági felelős feladatinak ellátása állami, önkormányzati, illetve céges partnereinknél

Megbízóról:
10 éve foglalkozik adatbiztonsági, adatvédelmi és információbiztonsági tanácsadással és immáron harmadik éve a vállalkozások GDPR megfelelőségre felkészítésével. Professzionális, ügyfélcentrikus szolgáltatásainknak köszönhetően folyamatosan és dinamikusan bővül ügyfeleink köre. A hosszú távon kiszámítható és megbízható partnerség jellemzi és vezérli működésünk.

Amit kínálunk:
Kötetlenül, rugalmasan, fő-, illetve másodállásban, kiegészítő jövedelemforrásként is végezhető

Munkavégzés helye:
Országos (távmunkában végezhető)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: pest348@worklife.hu

Munkavégzés helye: Országos
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adatbázis szakértő