URL: http://itpeople.hu/informatika-tanar/allas/informatika/10 Elrejtés

Töltés...

Worklife Hungary Kft.

Budapesti partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

INFORMATIKA TANÁR

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Oktatásban szerzett tapasztalat
  • Programnyelvek ismerete
  • Web tanfolyamok: Html5, CSS3, PHP
  • Programozó tanfolyamok: Java, C++, C#, PHP, Python

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú informatikai vagy tanári végzettség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Motiváció szakmai fejlődés megszerzése iránt
  • Főbb feladatok, munkák:

  • 4-12 fős csoportok oktatása, előre megírt tematikájú tananyag leadása.

    Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

    Jelentkezés: Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi elérhetőségeken.

  • Információ (Hivatkozzon az IT People-re!)

    Munkavégzés helye: Budapest / Budapest V. kerület

    Munkaidő: Teljes Munkaidő
    Kapcsolattartó: Csanády József
    Telefon: +36-1-950-4138
    Kategória: Java fejlesztő
    PHP programozó
    C/C++ programozó
    Python programozó