URL: http://itpeople.hu/informatikai-alkalmazas-tamogato/allas/informatika/31413 Elrejtés

Töltés...
Cardinal Számítástechnikai Kft.

1992 óta szállítunk elektronikus banki rendszereket magyarországi bankoknak. Internet banking, Mobil banking, Electra rendszereinket jelenleg körülbelül 150.000 vállalkozás és több, mint 1 millió magánszemély használja.

Nagy tapasztalattal rendelkezünk a dokumentumkezelés és munkafolyamat vezérlés (Workflow) területén is. A CRAFT dokumentumkezelő rendszert elsősorban bankok és egyéb pénzintézetek használják napi rendszerességgel.

munkatársakat keresünk

 Informatikai Alkalmazás támogató

munkakörbe

Amit kínálunk:

  • Betekintést nyerhetsz a banki/pénzügyi folyamatokba, megismerhetsz komplex informatikai rendszereket
  • Betanulási tréningek, oktatások
  • Senior kollégák szakmai tapasztalatának átadása
  • Új nemzetközi projektekben való aktív részvétel
  • Csapatmunka, önálló munkavégzés
  • Friss levegő, zöld környezet Budapest II. kerületében
  • Családias hangulat
  • Versenyképes fizetés, juttatások, csapatépítő programok

Feladatok:

  • Saját fejlesztésű banki alkalmazásaink és azok háttérrendszereinek (szerverek) támogatása
  • Napi szintű kapcsolattartás az ügyfeleinkkel, bankok informatikai osztályaival
  • Megismerni a cégnél használt technológiát
  • Hibanyomozás, hibadetektálás, hibák reprodukálása, fejlesztők munkájának segítése
  • Funkcionális tesztelések, tesztforgatókönyvek előállítása, dokumentációk készítése
  • Banki ügyfelek betanítása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Adatbázis kezelésben való jártasság (Oracle, Sqlite, SQL)
  • Windows ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Angol nyelvtudás
  • Megbízhatóság és lelkiismeretes munkavégzés

Előny:

  • Gyakorlat support tevékenységben
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Banki ismeretek
  • Programkód olvasásban szerzett tapasztalat
  • UNIX, XML alapszintű ismeretek

Egyéb információ:

  • Friss diplomásokat is szívesen látunk

Pozíció területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support / Helpdesk
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest II. kerület

Munkaidő:

teljes

Jelentkezési határidő:

2018. szeptember 30.

Az önéletrajzát és motivációs levelét az allas@cardinal.hu  vagy a cardinal.kft@upcmail.hu e-mail címre kérjük eljuttatni.

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest II. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adatbázis szakértő
IT support / Helpdesk
Rendszerintegrátor