URL: http://itpeople.hu/informatikai-arubeszerzo-reszmunkaidos/allas/informatika/31430 Elrejtés

Töltés...
Kronos Trade Kft.

CÉGINFORMÁCIÓ

Több, mint 25 éve működő, magyar magántulajdonban lévő, informatikai kereskedelmi- és szolgáltató cég vagyunk. Legfontosabb szempontunk az ügyfelek bizalmának elnyerése és megtartása mind szolgáltatásainkban, mind kereskedelmi kapcsolatainkban. Kollégáink ezen alapelv mentén, közvetlen, oldott légkörben dolgoznak együtt egymással és ügyfeleinkkel egyaránt.

POZÍCIÓ MEGNEVEZÉSE

Informatikai árubeszerző (részmunkaidős)

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

B kategóriás jogosítvány, magabiztos helyismeret Budapest területén, megbízhatóság, balesetmentes közlekedési rutin, informatikai eszköz ismeret, jó kommunikációs készség

A POZÍCIÓ ELNYERÉSÉHEZ ELŐNY:

magasabb fokú informatikai ismeret, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

Megrendelt informatikai eszközök átvétele nagykereskedelmi partnereinknél, áruszállítás és átadás vevőink részére Budapesten és vonzáskörzetében.

AMIT KÍNÁLUNK:

Bejelentett, részmunkaidős állás, normál nappali munkarend (hétvégi munka nincs), fiatalos csapat, jó hangulat, megbízható bérfizetés.

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest

e-mailben, önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével

EMAIL CÍM

mgr@kronos.hu

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Részmunkaidő