URL: http://itpeople.hu/informatikai-asszisztens/allas/informatika/31347 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több, mint ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Logisztikai partnerünkhöz keresünk informatikai assisztens munkakörbe kollégát.

Amit kínálunk

  • Remek pályakezdési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Utazási költségtérítés
  • Kiegészítő juttatások
  • Kiszámítható munkarend hosszútávon
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Betanítás, fejlődési, tanulási lehetőség

Feladatok

  • Egyedi alkalmazások működtetése (MySQL, Windows Server 2012, MS Exchange 2013/2016, VPN, VOIP)
  • IT infrastruktúra karbantartása, fejlesztése és működtetése
  • Felhasználók támogatása

Elvárások

  • 1-3 éves rendszergazdai tapasztalat
  • Érettségi bizonyítvány
  • Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás

Regisztráljon személyes adataival egy perc alatt, majd nyomja meg a jelentkezés gombot az álláshirdetés oldalán és már készen is van! Munkatársaink néhány napon belül keresni fogják a megadott elérhetőségeken. További információ a 06 70 452 3321 telefonszámon vagy szombathely@humancentrum.hu e-mail címen.

Részletek

Szakterület IT/Informatika
Munkakör adatbázis adminisztrátor
Tervezett kezdés dátuma Azonnali
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok
német szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges végzettségek Érettségi
Szükséges számítógépes ismeretek Szerverek / MS Exchange Server (tapasztalt)
Szerverek / MS IIS (tapasztalt)
Adatbázisok / MySQL (tapasztalt)
Irodai szoftver / MS Excel / Word (szakértő)

Pozíció:

Informatikai asszisztens*

Munkavégzés helye: Vas megye / Lukácsháza
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adatbázis szakértő
Programozó / Fejlesztő
C programozó