URL: http://itpeople.hu/informatikai-beszerzo-ugyintezo/allas/informatika/31514 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több, mint ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Kronos Trade Kft.

INFORMATIKAI BESZERZŐ-ÜGYINTÉZŐ munkatársat keresünk

Belvárosi cégünk vidám és összetartó csapatába keresi új tagját.

Feladataid lesznek:
- áruk beszerzése
- megrendelt eszközök kiszállítása szerződött partnerek részére
- informatikai eszközök szerviz partnerhez szállítása
- javított eszközök átvétele, átadása felhasználó részére
- az ügyviteli rendszer munkádhoz szükséges részének megismerése, megtanulása
- a beszerzések és szerviz ügyintézés adminisztrációja az ügyviteli szoftverben

Amit kérünk:
- megbízhatóság és precizitás
- informatikai eszközök legalább alapfokú ismerete (pl. tudd mi a különbség a hdd és az ssd között, és mire való ;) )
- B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin
- szervezési készség, hiszen a megadott feladatokon belül a napodat neked kell a legoptimálisabban megtervezned
- igény a tanulásra, saját munkaterületed (értsd: autó, saját munkaasztalod) tisztán tartására
- jó kommunikációs készség, mivel esetenként az ügyfelekkel is beszélned kell majd
- csapatszellem és önálló munkavégzés
- középfokú végzettség (érettségi)

Aminek örülünk, de nem feltétlenül várjuk el:
- vállalatirányítási/ügyviteli szoftver használati tapasztalat
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- mélyebb informatikai ismeret

Amit nyújtani tudunk:
- hosszú távú, stabil munkahely
- korrekt bérfizetés
- fejlődési lehetőség
- jó hangulat, segítőkész kollégák

A "törzshelyed" Budapest belvárosában lesz, munkaidőd napi 8 óra, kizárólag hétköznap.
Cégünkről többet itt tudhatsz meg: https:\\kronos.hu

Na, érdekel? Ha igen, jelentkezz, nincs benne semmi kockázat!
Várjuk fényképes önéletrajzodat, nettó bérigény megjelölésével itt: mgr@kronos.hu

Pozíció:

INFORMATIKAI BESZERZŐ-ÜGYINTÉZŐ

Munkavégzés helye: Budapest