URL: http://itpeople.hu/informatikai-rendszertervezo-szervezo/allas/informatika/31362 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Képzeld el, hogy a munkád eredményét naponta százezrek látják és használják! Gondolj bele, milyen lehet olyan alkalmazásokat fejleszteni, amelyektől nem más, mint egy város tömegközlekedése függ! Persze, nem egyedül kell ezzel megbirkóznod: egy remek team részeként, hosszútávon számítanak Rád!

De mégis hogyan és hol? Utastájékoztató, forgalomirányító, jegyértékesítő és beléptető rendszereket fejlesztő pécsi partnercégünknél, ahol jelenleg az alábbi nyitott pozíció vár:

Informatikai rendszertervező, szervező

Milyen feladataid lehetnek ebben a pozícióban?

  • Részt veszel a teljes fejlesztési folyamatban az üzleti egyeztetéstől az élesítésig

  • Közreműködsz az üzleti elvárások megfogalmazásában

  • Funkcionális specifikációt állítasz össze, elkészíted a rendszer részletes logikai/fizikai rendszertervét

  • Erőforrásbecsléseket készítesz

  • Részt veszel a tesztelésben, bevezetésben

  • Elkészíted az oktatási anyagokat, amelyeket később meg is tartasz

  • Időben feltárod a szakterületednél felmerülő problémákat és meg is oldod őket

  • Együttműködsz a társterületeken dolgozó kollégákkal

Amit a munkádért cserébe magadénak tudhatsz:

  • Havi szintű versenyképes alapbér üti a markodat, amely szakmai tudásodon és tapasztalataidon alapszik

  • Rugalmas és családbarát munkaidőben dolgozol, mindezt napi szinten 8 órában

  • Hosszútávon számítanak a munkádra, amelyet színvonalas irodai környezetben, a legmodernebb felszerelések mellett töltesz el

  • Képzéseken veszel részt, így szakmai fejlődést is biztosítanak a számodra

A következő képesítéseket készségeket várjuk tőled:

  • Befejezett informatikai tanulmányokat

  • Több éves hasonló területen szerzett tapasztalatot

  • A Linux ismeretét

  • Talpraesettséget a programozás, szoftver- és/vagy hardverfejlesztés területén

  • Jó szervezőkészséget (a munkád beosztása terén is)

  • Tárgyalóképes angoltudást

  • Utazási hajlandóságot bel- és külföldre egyaránt

A munka Pécsett vár rád.

Jelentkezésed a következő módon tudod elküldeni:

Elengedhetetlen a szakmai önéletrajz, amelyet a04107@dologido.hrszoftver.hu e-mail címre várunk Tőled, tárgymezőben megjelölve a pozíció nevét, ebben az esetben Informatikai rendszertervező, szervező. Telefonod semmiképp ne legyen lenémítva, hiszen az első megkeresésünk is ezen keresztül fog érkezni.

Munkavégzés helye: Baranya megye / Pécs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Programozó / Fejlesztő
Rendszerintegrátor