URL: http://itpeople.hu/informatikus-informatikai-szerviz-technikus/allas/informatika/31370 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több, mint ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
WORKLIFE HUNGARY

25 éves informatikai múlttal rendelkező, kizárólag magyar tulajdonú, stabil és megbízható cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

INFORMATIKUS / INFORMATIKAI SZERVIZ TECHNIKUS

Elvárások:
Informatikai rendszer üzemeltetésében szerzett ismeret, tapasztalat
PC építés/üzembe helyezés, Microsoft szoftverek telepítésében és konfigurálásában szerzett tapasztalat
Hálózat kezelési, beállítási és hibakeresési rutin
Ügyfélbarát, türelmes és megoldáskereső hozzáállás
Önálló munkavégzési képesség mellett csapatjátékos beállítottság
Megbízhatóság

Előnyt jelent:
Felsőfokú szakirányú végzettség
B kategóriás jogosítvány és vezetői rutin
Linux rendszer ismeret
Komplex ügyviteli rendszer használatában szerzett tapasztalat

Feladatok:
Informatikai rendszer felügyeleti munkák táveléréssel, esetenként helyszíni megjelenéssel szerződött partnereinknél
Számítástechnikai szervizes munkák: hibakeresés, telepítési- és javítási feladatok
Felvett és elvégzett munkák adminisztrációjának rögzítése
Hardver kereskedelmi üzletágunk dolgozóinak szakmai támogatása

Amit kínálunk:
Bejelentett, teljes munkaidős állás
Egy műszak (nappali)
Normál munkarend (a hétvége a pihenésé)
Megbízható, korrekt bérfizetés (nem jutalék rendszerű)
Jó hangulat, emberi vezetőség
Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest, V. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre: bp419@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest V. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Rendszerintegrátor