URL: http://itpeople.hu/informatikus/allas/informatika/31484 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több, mint ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
ERANDO Biztonságtechnikai KFT.

Az ERANDO Biztonságtechnikai Kft keres megnövekedett feladatainak ellátásához biztonságtechnikához értő informatikus munkatársat

Feladatok:

  • Számítógépek, szerverek összeszerelése, hibák felderítése, javítása
  • Switch, router, storege, speciális IP eszközök konfigurálása, hibák felderítése
  • Microsoft Windows operációs rendszer és egyedi szoftverek telepítése, konfigurálása
  • Biztonságtechnikai rendszerek hardver/szoftver konfigurálása, üzembehelyezése
  • Biztonságtechnikai rendszerek szoftveres hibáinak felderítése, javítása

Elvárások

  • Szakirányú műszaki végzettség
  • Hálózati ismeretek
  • Windows server ismeretek
  • Linux, Microsoft SQL ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelv ismeret (műszaki nyelv)
  • Rádiós átviteli ismeretek előny
  • Elektronikai ismeretek előny
  • Terhelhetőség
  • Együttműködésre és csapatmunkára való készség

Amit kínálunk

  • Bér megegyezés szerint
  • Cafetéria, útiköltség térítés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, összeszokott csapat

Munkavégzés helye:

     Telephely: Budapest, 13. kerülete és szükség szerint az egész ország területe

Pozíció:

Informatikus

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XIII. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adatbázis szakértő
Programozó / Fejlesztő
Rendszerintegrátor