URL: http://itpeople.hu/it-adminisztrator/allas/informatika/31470 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Saját csapatunk bővítésére IT adminisztrátort keresünk!

Feladatok:

  • raktárkészlet adminisztrálása,
  • leltárkezelés,
  • informatikai feladatok elvégzése során felmerülő adminisztratív tevékenységek,
  • számítógépek, klaviatúrák, hangszórók, projektorok, laptopok, mobiltelefonok és egyéb technikai eszközök nyilvántartása és dokumentálása,
  • kapcsolattartás a közvetlen munkatársakkal és az üzemeltetési vezetővel,

Elvárások:

  • szakirányú OKJ-s végzettség,
  • bármilyen OKJ-s végzettség,
  • adminisztratív tapasztalat előny, de nem elvárás,
  • Google ismeretek, google drive, google táblázat, google naptár stb.
  • függvények ismerete előny, de nem elvárás,
  • ECDL szintű Office ismeretek, (Excel, Word stb...)
  • jó kommunikációs készség,
  • jó problémamegoldó képesség,
  • rugalmasság,
  • precíz és megbízható munkavégzés,

Amit kínálunk:

  • három hónap próbaidőt követően, határozatlan idejű munkaszerződés,
  • jól felszerelt munkahelyi környezet,
  • fiatalos, szorgalmas, rugalmas csapat,
  • színvonalas, céges rendezvényeken és képzéseken való részvételi lehetőség,
  • munkaeszközök biztosítása,
  • versenyképes fizetés,
  • szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Kaposvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el fényképes, szakmai önéletrajzod!

Pozíció:

IT adminisztrátor

Munkavégzés helye: Somogy megye / Kaposvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Rendszergazda