URL: http://itpeople.hu/it-alkalmazas-tamogato-budapest/allas/informatika/28191 Elrejtés

Töltés...

Bluebird International Zrt.

bluebird-top.png

Nemzetközi partnerünk számára keresünk új munkatársat, hosszú távú budapesti munkavégzésre az alábbi pozícióba: IT Alkalmazás támogató

Feladatok

  • A vállalat nemzetközi szolgáltatásának támogatása
  • Belső mobil eszközösök azonosítására és titkosított kommunikációjára szolgáló szerver platformjának működtetése
  • Éles, teszt és támogatói környezet üzemeltetése, hibák elhárítása
  • Hibajegyek létrehozása, illetve hibák megoldása
  • Kapcsolattartás az ügyféllel telefonon és e-mailen keresztül
  • Együttműködés a kapcsolódó csoportokkal

Elvárások

  • Szakirányú végzettség és/vagy tapasztalat (ideális nemzetközi, virtuális csapatban)
  • Legalább középszintű német és alapfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Különböző szerver/kliens/hálózatarchitektúrák, komponensek legalább elméleti szintű ismerete
  • Szerverüzemeltetés tapasztalat előny
  • Készség önálló és csoportos munkavégzésre
  • UML ismeretek
  • Windows 2008 szerverüzemeltetési tapasztalat (Előny Java és Oracle ismeret)
  • Demand/Project Management tool ismerete
  • Proaktív, csapatjátékos személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség

Amit ajánlunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Karrierlehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet

Pozíció:

IT Alkalmazás támogató (Budapest)

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Programozó / Fejlesztő