URL: http://itpeople.hu/it-architect-team-lead-iot-terulet/allas/informatika/17 Elrejtés

Töltés...

Humanfield Vezető és Specialistakiválasztó Kft.

Nemzetközi okos megoldások fejlesztésével foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

ARCHITECT/TEAM LEAD (IOT TERÜLET) (14-9581) pozícióba.

Feladatok:

  • Hálózati és IT infrastruktúra tervezés
  • biztonság és biztonsági mentés kialakítása
  • Virtualizációs megoldások kivitelezése
  • Rendszermérnöki csapat szakmai irányítása (4 fő)
  • Elvárások:

  • Rendszertervezésben és üzemeltetésben való jártasság,
  • Magas szintű Linux ismeretek (CentOS, RedHat)
  • Hálózati tervezésben szerzett tapasztalat
  • Virtualizációs technológiákban jártásság (VMware)
  • Java alkalmazásszerverek ismerete: Springboot/Tomcat/Wildfly/Glassfish
  • Aktív angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség, innovatív terület
  • Versenyképes bérezés
  • Biztos, nemzetközi háttér
  • A munkavégzés helye: Budapest

    Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9581”-es referenciaszám feltüntetésével a megadott elérhetőségre.

    Pozíció:

    IT ARCHITECT/TEAM LEAD (IOT TERÜLET)

    Munkavégzés helye: Budapest

    Munkaidő: Teljes Munkaidő
    Kapcsolattartó: Szabó-Mihály Bernadett
    Telefon: +36-20-746-8296
    Kategória: Rendszergazda
    Projektmunka/Manager