URL: http://itpeople.hu/it-eszkoz-es-szolgaltatas-szakerto/allas/informatika/31376 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több, mint ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Dologidő Kft.

IT Eszköz És Szolgáltatás Szakértő

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

  • Kijelölt IT projektek, IT szolgáltatás változtatások, illetve új IT szolgáltatások bevezetésének támogatása
  • Együttműködés az IT/Telekommunikációs szolgálatókkal, a projektek, üzleti aktivitások, riportálásások, tevékenységek összehangolása kapcsán
  • Részvétel nemzetközi lT/Telekommunikációs infrastruktúrát és technológiát érintő munkákban, projektekben, szakirányú nemzetközi megbeszéléseken
  • Együttműködés az IT szakterületekkel
  • Együttműködés a Local Service Menedzserrel a meglévő infrastruktúra üzemeltetése (probléma és incident menedzsment) kapcsán felmerülő témákban

Elvárások:

  • Egyetemi, főiskolai végzettség
  • Legalább egy éves tapasztalat IT területen
  • Jártasság Microsoft technológiákban: Windows10, Office 365, EMS Intune, Azure.
  • Széleskörű IT és telekommunikációs tudás: nagyvállalati integrált rendszerek, lT/Hálózati infrastruktúra, IT hálózati biztonság, vezetékes/vezeték nélküli távközlés
  • Középfokú angoltudás
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hosszú távú karrierlehetőség a szervezeten belül
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern, elegáns irodai környezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 13. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen!

Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: IT Tanácsadó / Elemző / Auditor
Projektmanager