URL: http://itpeople.hu/it-munkatars/allas/informatika/31356 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

IT üzemeltetéssel, jogi informatika támogatással és szaktanácsadással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

IT MUNKATÁRS

Elvárások:
Szakirányú végzettség (IT támogatás, üzemeltetés), munkatapasztalat

Előnyt jelent:
IT hálózati ismeretek
Exchange- és Office 365 levelezőrendszerek ismerete
Windows- és NAS szerverek területén szerzett tapasztalatok
Angol nyelvtudás
B kategóriás jogosítvány

Feladatok:
Informatikai rendszerek kiépítése, karbantartása és üzemeltetése, informatikai tanácsadás, helpdesk

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Változatos munkafeladatok, folyamatos fejlődési lehetőség az informatika területén
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat

Munkavégzés helye:
Budapest, I. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levelét fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre: bp393@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest I. kerület