URL: http://itpeople.hu/it-rendszergazda-gyakornok/allas/informatika/31269 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több, mint ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy megismerd egy multinacionális vállalat informatikai folyamatait és technológiáit az alkalmazott IT eszközökön keresztül

Cégbemutató

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Feladatok

  • Informatikai és telefonos eszközök beüzemelése (számítógép, laptop, okostelefonok, táblagépek)
  • Eszközök konfigurálása
  • Alkalmazás-, és adatmigráció
  • Eszközökhöz kapcsolódó adminisztrációs feladtok ellátása
  • Felhasználók napi munkájának támogatása

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Informatikai tanulmányok folytatása
  • Alapvető IT eszközismeret
  • Hardverek és szoftverek konfigurálásban szerzett jártasság
  • Telepítési folyamatok megértése és alkalmazása
  • Pontos adminisztrációs képesség

Munkavégzés helye: Dunaharaszti, kijutás biztosított céges buszjárattal (Örs vezér teréről, Határ úttól, Déli pályaudvartól)

Munkaidő: Heti 20 óra vagy akár heti 40 óra ráéréssel, napi 8 órában, 8:00-16:30 között

Előnyök

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Bruttó 1295 Ft/óra bérezés
  • Munkatapasztalat és referencia multinacionális környezetben
  • Vállalati szintű IT eszközök megismerése
  • Tanulmányaid mellet folytatható teljes vagy részmunkaidős beosztás (legalább heti 20 óra)
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Ingyenes buszjárat az Örs vezér terétől / Határ úttól / Déli pályaudvartól

Egy perc alatt regisztrálj, majd kattints a jelentkezésre a hirdetés oldalán.

Kapcsolattartó:

Horváth Henriett
horvath.henriett@humancentrum.hu

Részletek:

Szakterület IT/Informatika
Munkakör IT rendszergazda gyakornok
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges számítógépes ismeretek Operációs rendszerek / Windows (haladó)
Szükséges végzettségek Érettségi

Pozíció:

IT rendszergazda gyakornok

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Rendszergazda
Rendszerintegrátor