URL: http://itpeople.hu/it-rendszergazda-referencia-szam-ref1986/allas/informatika/31292 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több, mint ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Dologidő Kft.

Nagykőrösi telephelyű, elektronikai alkatrészeket gyártó, kiemelkedően stabil

gazdasági hátterű multinacionális megbízónk számára

keresünk angolul kiválóan beszélő munkatársat

IT rendszergazda

pozícióba

A munkakörrel járó főbb feladatok:

  • Induló termelő vállalat informatikai rendszerének kialakításában való aktív részvétel
  • Munkaállomások és szerverek telepítése, üzemeltetése, szoftver és hardver elemeinek karbantartása
  • A kollégák informatikai kérdéseivel, problémáival kapcsolatos feladatok megoldása távoli segítségnyújtás eszközeivel illetve helyszíni megjelenéssel
  • Teljes körű IT infrastruktúra üzemeltetés, felügyelet (szerver, kliens, hálózat, telefon)
  • LAN hálózat aktív elemeinek menedzsmentje, üzemeltetése
  • Alkalmazások működésének biztosítása, frissítések, verzióváltások végrehajtása (főleg Windows platformon)
  • Felhasználói tanácsadás

Elvárások a Jelentkezőkkel szemben:

  • Angol nyelv magabiztos, stabil ismeret
  • (Nem csak szaknyelv - az interjún tesztelésre kerül, a cég nemzetközi vonatkozása miatt alapvető elvárás, az angol munkanyelv)
  • Releváns felsőfokú végzettség
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Rugalmasság, proaktív, megoldás-orientált gondolkodásmód
  • Hálózatépítésben szerzett min. 2-3 éves tapasztalat
  • Termelői vállalatnál szerzett tapasztalat
  • LAN, WLAN, VPN, PABX, Exchange Server ismeretek

Előnyt jelent:

  • Integrált ügyviteli rendszer ismerete (Oracle)
  • Nemzetközi vállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Vonalkódos termékazonosításban szerzett gyakorlat

Amit megbízónk nyújt:

  • Korrekt bérezési rendszer
  • Egyműszakos munkarend
  • Munkába járás támogatása
  • Modern, kulturált munkakörnyezet
  • Nemzetközi, sikerorientált szakmai támogató háttér
  • Kihívást jelentő, fejlődési lehetőséget kínáló munkafeladatok, későbbi előrelépés lehetősége

A munkavégzés helye

Nagykőrös

Érdeklődni és jelentkezni angol és magyar nyelvű önéletrajzzal (referencia csatolása előny) a kecskemet.jelentkezes@dologido.hu email címen valamint a 06209673112-es számon lehetséges.

Pozíció:

IT rendszergazda (Referencia szám: REF1986)

Munkavégzés helye: Pest megye / Nagykőrös
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adatbázis szakértő
Rendszergazda
Rendszerintegrátor