URL: http://itpeople.hu/it-solution-architect/allas/informatika/31287 Elrejtés

Töltés...
N&K Creatív Team Kft.

IT Solution Architect

munkatársat keres Global Shop Engine tervezéséhez / kivitelezésben való közreműködéshez AWS Cloud platform felhasználásával mobilos környezetben.

Feladatok:

  • A munkakör felelős a kialakítandó új IT megoldások architektúrájának tervezéséért. Ennek részeként feladat, a kialakítandó megoldással szemben támasztott nem funkcionális követelményeket és egyéb, a tervezés során figyelembe veendő szempontokat összegyűjteni.
  • Ezek alapján beazonosítja és elemzi a lehetséges megvalósítási opciókat, majd közreműködik az megvalósítandó megoldás kiválasztásban.
  • A részletes architektúra tervezés során meghatározza az új vagy módosítandó alkalmazásokat, szoftver komponenseket és a felhasználható technológiákat.
  • Feladata a szoftver komponensek közötti interfészek megtervezése, integrációs minta, alkalmazott technológia és kommunikációs protokoll meghatározása, továbbá az IT rendszer architektúra tervezése, alap szoftverek, futtató környezetek meghatározása.
  • Felelős a technológia kockázatok beazonosításáért és azok kezelési módjainak kidolgozásáért is.
  • A megvalósítási fázisban a részletes rendszertervezés, fejlesztés, integráció és tesztelés támogatását végzi.

Elvárások:

  • Több éves IT architecti tapasztalat
  • Célorientált vagy és van témavezetői tapasztalatod.
  • Analitikus gondolkodású és jó problémamegoldó készségekkel rendelkezel.
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban is.
  • AWS tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adatbázis szakértő
Hálózati és rendszermérnök
Programozó / Fejlesztő