URL: http://itpeople.hu/it-szakember-programozo/allas/informatika/31568 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

IT szakember - programozóAz alábbi feladatok várnak Rád:

- saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszer fejlesztése

- ügyfélre szabás

- felhasználói problémák megoldása

- felmerülő programozási problémák megoldása

Az alábbi elvárásoknak kell megfelelned:- közép vagy szakirányú felsőfokú végzettség

- programozói tapasztalat

- többéves C++ programnyelv ismerete

- my SQL ismerete

- windows api ismeret

- angol nyelvtudás

- előny: PHP ismeret

Amit kinálunk:

- fejlődési lehetőség

- munkavégzés helye: Zalaegerszeg

- hosszú távú munkalehetőség

- kiajánlható bér: ( 400.000 Ft - 600.000 Ft)

Kell ennél több? Ha nem, jelentkezz!

Önéletrajzodat várjuk a következő e-mail címre várjuk:  04867@dologido.hrszoftver.hu

Tárgymezőben kérjük megnevezni a pozíciót, ebben az esetben: IT szakember.

Ha bővebb tájékoztatást szeretnél kapni : +36203830252.

Pozíció:

IT Szakember, programozó

Munkavégzés helye: Zala megye / Zalaegerszeg
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Programozó / Fejlesztő
C programozó