URL: http://itpeople.hu/it-szoftver-ertekesito/allas/informatika/5 Elrejtés

Töltés...

Worklife Hungary Kft.

Ügyviteli rendszerek fejlesztésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

IT SZOFTVER ÉRTÉKESÍTŐ

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Rendelkezel értékesítői tapasztalattal,
  • Ügyfélbarát, megoldásorientált attitűddel,
  • Szeretsz és tudsz kommunikálni,
  • Alapszintű gyakorlati tudásod van az informatika területén
  • Továbbá van tapasztalatod kis és középvállalkozásoknak történő értékesítés területéről
  • A munkakörhöz tartozó egyéb elvárások:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány-vezetési tapasztalattal
  • Lendületes, kiegyensúlyozott személyiség
  • Mobilitásra való hajlandóság
  • Milyen feladatok várnak rád?:

  • A vállalatirányítási rendszer portfóliójának magabiztos, szakértői ismerete és képviselete
  • A cég saját fejlesztésű szoftver termékének értékesítése
  • Értékesítési ügylet lebonyolításához szükséges dokumentumok megírása és begyűjtése
  • Új ügyfelek szerzése, és velük való kapcsolattartás
  • Meglévő ügyfélkör IT kihívásainak és potenciális üzleti igényeknek a beazonosítása
  • Segítségnyújtás a rendszer továbbfejlesztésében (technológia trendek követése az ügyviteli rendszerek területén)
  • Megbízóról:

    A vállalkozás 2007-ben Szegeden alapult azzal a céllal, hogy ügyviteli megoldásokkal támogassa a kis- és középvállalkozások fejlődését, lehetővé téve számukra az átlátható működést. A szoftver teljeskörűen képes lefedni bármely cég tevékenységét, automatizálja az adminisztrációt, ezekről elemzéseket készít, ezáltal egyszerűsíti és gyorsítja az adott vállalat folyamatait. Az elmúlt években nem csak a cég létszáma, de a széleskörű termékskála is tovább bővült. Egyedülálló, online megoldásokat kínál a kifejezetten közúti árufuvarozással és szállítmányozással foglalkozó cégek, online kereskedők, Kis és Nagykereskedő cégek, Utazásszervező cégek számára, továbbá projekt menedzsment rendszerünk alkalmas bármely projektekben dolgozó (kivitelező, szervizelő, marketing, építőipari, stb ) vállalkozás számára is.

    Miért jó a cégünknél dolgozni?:

  • Nálunk egy fiatalos, lendületes csapat tagja lehetsz, ahol kamatoztathatod szakmai tehetséged,
  • Teljesítményed korrekt bérezéssel jutalmazzuk,
  • Biztosítjuk számodra a munkavégzéshez szükséges eszközöket,
  • A betanítási időszakra a megfelelő szakmai támogatást,
  • És a folyamatos fejlődési lehetőséget
  • Cégünk pénzügyileg stabil vállalkozás, Bisnode AA tanúsítvánnyal rendelkezik, melyre csupán a hazai vállalkozások 1,75 %-a jogosult.

    Munkavégzés helye: Szeged

    Jelentkezés: Amennyiben szeretnéd megpályázni a munkalehetőséget, küldd el fényképes önéletrajzod a megadott elérhetőségre.

    Pozíció:

    IT SZOFTVER ÉRTÉKESíTŐ

    Munkavégzés helye: Csongrád megye / Pusztamérges

    Munkaidő: Teljes Munkaidő
    Kapcsolattartó: Csanády József
    Telefon: +36-1-950-4138
    Kategória: IT helpdesk/Support