URL: http://itpeople.hu/it-ugyfelszolgalati-munkatars/allas/informatika/2 Elrejtés

Töltés...

Worklife Hungary Kft.

Szoftverfejlesztő és forgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő képesség, ügyfél orientáltság, türelmes, pozitív személyiség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önállóság
  • Tanulásra, fejlődésre való nyitottság, precizitás
  • Microsoft Office (Word, Excel) magabiztos használata
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Főbb feladatok, munkák:

  • Egyedi fejlesztésű szoftvereink használatának felhasználói szintű   támogatása telefonon, emailen
  • Írásban, telefonon bejelentett problémák fogadása, elbírálása,megválaszolása
  • Dokumentációk, felhasználói szintű leírások készítése
  • Az elvégzett feladatok adminisztrálása
  • Irodai adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Megbízóról:

    Hosszú évek óta a piacon lévő, családias hangulatú szoftverfejlesztő és forgalmazó cég. Fő profiljuk az ERP rendszerek fejlesztése, testreszabása, supportálása, de foglalkoznak termelésirányítási, pénzügyi és futárszolgálati programok fejlesztésével és rendszerkövetésével is. Náluk biztosított a folyamatos fejlődés, naponta új kihívások várják kollégáikat. Stabil, hosszú távú munkalehetőséget kínálnak.

    Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Családias légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Munkavégzés helye: Budapest

    Jelentkezés: Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a megadott elérhetőségre.

    Pozíció:

    IT ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

    Munkavégzés helye: Budapest

    Munkaidő: Teljes Munkaidő
    Kapcsolattartó: Csanády József
    Telefon: +36-1-950-4138
    Kategória: IT Gyakornok