URL: http://itpeople.hu/jarmuvezerles-szoftver-rendszertervezo-ascet-kornyezet/allas/informatika/25333 Elrejtés

Töltés...
IMPC Personnel Hungária Kft.

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. Magyarországi fejlesztő központja további bővítéséhez keresünk számára szakembereket az alábbi pozícióba:

JÁRMŰVEZÉRLÉS SZOFTVER RENDSZERTERVEZŐ
(ASCET KÖRNYEZET, C NYELV)

FELADATOK
- fékvezérlők és egyéb biztonságkritikus szoftvertermékek különböző járművekre való illesztése,
- szoftverstruktúra tervezése ASCET környezetben meglévő SW modulok felhasználásával,
- alternatív modellek készítése és azok összevetése,
- SW modulok implementálása,
- szoros együttműködés a HW fejlesztőkkel és a rendszertervezőkkel

ELVÁRÁSOK
- felsőfokú villamosmérnöki, gépészmérnöki vagy fizikusi végzettség
- programozási gyakorlat C nyelven
- gyors helyzetfelismerés, struktúrált gondolkodás, önállóság
- jó kommunikációs készség, dinamikus munkatempó
- nemzetközi környezetben való kooperációs készség
- utazási kedv
- angol és/vagy német nyelvtudás

ELŐNYT JELENT
járműipari tapasztalat
- tapasztalat grafikus szoftverfejlesztői környezetek területén
- ASCET fejlesztői környezet, C++, UML technológiák ismerete
- tapasztalat valós idejű beágyazott rendszerek területén
- minőségbiztosítási rendszerek ismerete

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT
- Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
- Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
- Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu e-mail címre.
Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: Járművezérlés szoftver rendszertervező, Budapest

JÁRMŰVEZÉRLÉS SZOFTVER RENDSZERTERVEZŐ (ASCET KÖRNYEZET, C NYELV) (Budapest)

Munkavégzés helye: Budapest
Telefon: +36-30-386-8362
Kategória: Programozó / Fejlesztő
C programozó
Rendszerintegrátor