URL: http://itpeople.hu/java-android-programozo/allas/informatika/21 Elrejtés

Töltés...

Prooktatás Bt.

A Prooktatás csapata programozás oktatására keres tapasztalt

JAVA ANDROID PROGRAMOZÓT

Amit kínálunk:

  • Megállapodás szerinti, kiemelkedő bérezés
  • Jól felszerelt munkakörnyezet
  • Sok éves tapasztalattal rendelkező csapat
  • Főállás mellett is végezhető
  • Főbb feladatok:

  • Tematika up-to-date-elése
  • Óravázlatok készítése
  • Oktatás a meglévő tematika és kialakított módszerünk alapján
  • Tesztek íratása és azok javítása
  • Vizsgamunkák előkészítése és kiértékelése
  • Házi feladatok készítése és számonkérése
  • Az oktatói álláshoz tartozó elvárások:

  • Legyél tapasztalt programozó a saját szakterületeden
  • Legyél kedves és szeress felnőtteket oktatni
  • Legyél igényes a munkádra, készülj fel az órákra
  • Legyél türelmes a diákokkal (mert senki sem úgy születik, hogy egyből jó programozó)
  • Szeress programozni
  • Megbízó

    Információtechnológia, számítógépes programozás, internetes portálok

    Cégünk programozni vágyók számára kínál különböző tanfolyamokat

    A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

    A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

    Cégünk azzal a céllal alakult tíz évvel ezelőtt, hogy külföldi munkát közvetítsen mindenki számára, aki külföldön szeretne hivatalos keretek között dolgozni és ezzel későbbi életét anyagilag megalapozni, illetve nyelvtudását fejleszteni. (Do you speak English? Of course I do!!) Nem véletlenül cégünk a legnagyobb külföldi munka közvetítő Magyarországon. Sikerünk záloga a személyes interjú, a széleskörű tájékoztatás és a külföldi tapasztalatokkal is rendelkező munkatársaink szaktudása. Több mint tízezer, külföldön sikeresen elhelyezett ügyfelünk tanúsíthatja.

    Pozíció:

    JAVA ANDROID PROGRAMOZÓ

    Munkavégzés helye: Budapest

    Munkaidő: Részmunkaidő
    Kapcsolattartó: Tanay Marcell
    Telefon: +36-70-216-9797
    Kategória: Mobil alkalmazásfejlesztő
    C/C++ programozó