URL: http://itpeople.hu/java-fejleszto-referencia-szam-ref2322/allas/informatika/31266 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több, mint ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Dologidő Kft.

A Dologidő Kft. informatikai szolgáltató Partnere részére keres kollégát

Java fejlesztő

pozícióba

Ezek lesznek a feladataid:

  • Meglévő nagyszabású üzleti rendszer programozása

  • Rendszerelemzés támogatása

  • Megfelelő tervezési minták alkalmazása

  • Fejlesztői tesztek végrehajtása

  • Különböző kód ágak párhuzamos feldolgozása

  • Rendszer konfigurációátállás előtti ellenőrzése

  • Átállás közbeni hibajavítás és konszolidációs fázis véghezvitele

  • Teljes szoftver-életciklus támogatás

Elvárt készségek, képességek, eszköz ismert:

  • Számítástechnikai (vagy ehhez kapcsolódó) felsőfokú végzettség, diploma

  • Folyékony angol, német nyelvtudás

  • Java 1.6ff

  • J2EE, EJB

  • Perzisztencia réteg: Hibernate, JPA

  • RCP simeret: 4.x

  • SOA, Webservices, XML-Binding, Axis2

  • Biztonság technológiai és titkosítási implementációk

  • MDA: UML 2.0, MagicDraw, Rational Rose

  • MAVEN, ANT, Jenkins, Java-Build környezet

  • Unix / Linux

  • SOA

  • OOD / UML

  • Tervezés és terhelés becslés

  • Relációs adatbázisok (SQL, PL-SQL, ORACLE)

  • Eclipse

  • Verzió követő rendszerek (GIT, ClearCase, Subversion)

  • Alkalmazás kiszolgálók (JBoss, WebLogic, Websphere )

  • Toad / SQL Developer

Előnyök:

  • CRM tapasztalat

  • Mobil telekommunikáció tapasztalat

  • Agilis szoftverfejlesztési módszertan alkalmazása

Amit a munkádért cserébe biztosan magadénak tudhatsz:

  • Fiatalos barátságos, támogató környezet

  • Versenyképes fizetés és széleskörű juttatási csomag (EDENRED, Sportkártya, Kultúra utalvány, Erzsébet utalvány)

  • Folyamatos fejlődési lehetőségek IT és idegennyelv területen (angol és német)

  • Vállalaton belüli karrier lehetőség

  • Modern, kényelmes munkakörülmények Pécs belvárosában

Munkavégzés helye: Pécs

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésed, kérem, hogy küldd el szakmai önéletrajzod a karrier@dologido.hu e-mail címre. Tárgymezőben ne felejtsd el feltüntetni a pozíció nevét, ebben az esetben Java fejlesztő.

Pozíció:

Java fejlesztő (Referencia szám: REF2322)

Munkavégzés helye: Baranya megye / Pécs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adatbázis szakértő
Programozó / Fejlesztő
Java programozó
SQL programozó
Rendszerintegrátor