URL: http://itpeople.hu/java-fejleszto-senior/allas/informatika/11 Elrejtés

Töltés...

Humanfield Vezető és Specialistakiválasztó Kft.

Dinamikusan fejlődő stabil hátterű nemzetközi szoftverfejlesztő cégek részére keresünk munkatársat

JAVA FEJLESZTŐ (SENIOR) (HF 13-8537) pozícióba

Feladatok:

  • Legmodernebb technológiákra épülő megoldások fejlesztése JAVA nyelven változatos és érdekes projekteken,
  • Innovatív projektekben való aktív részvétel AUTÓIPARI vagy szolgáltatói vagy telekommunikációs szektorban.

    Elvárások:

  • Tapasztalat JAVA fejlesztés terén
  • Tapasztalat az alábbi technológiák területén előnyt jelent: Spring, Hibernate, Maven, Ant, Hudson, Eclipse, JUnit, Jenkins
  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Középfokú angolnyelv-tudás.
  • Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai támogatás
  • Kiváló, dinamikus, fiatalos csapat
  • Stabil hátterű cég, nyugodt stresszmentes környezet, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai megbecsülés, előrelépési lehetőség, kiemelt bérezés
  • A munkavégzés helye: Budapest

    Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 13-8537”-es referenciaszám feltüntetésével az alábbi elérhetőségen.

    Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán

    Pozíció:

    JAVA FEJLESZTŐ (SENIOR)

    Munkavégzés helye: Budapest

    Munkaidő: Teljes Munkaidő
    Kapcsolattartó: Szabó-Mihály Bernadett
    Telefon: +36-20-746-8296
    Kategória: Java fejlesztő