URL: http://itpeople.hu/junior-es-senior-java-fejleszto/allas/informatika/1 Elrejtés

Töltés...

Worklife Hungary Kft.

17 éves szakmai múlttal rendelkező szegedi IT vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

JUNIOR ÉS SENIOR JAVA FEJLESZTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Junior Java fejlesztőként minimum 6 hónap
  • Java fejlesztőként minimum 4 év
  • Java fejlesztésben szerzett tapasztalattal  rendelkezel
  • Haladó szinten ismered az SQL utasításokat
  • Ismered és a gyakorlatban is használod a tiszta és egyszerű kódolás elveit(Clean Code)
  • Ismersz fejlesztést segítő eszközöket(SVN/GIT, NetBeans/Eclipse)
  • Minőségorientált a hozzáállásod
  • Jó problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Önállóan és csapatban is jól tudsz dolgozni
  • A pozíció elnyeréséhez előny,ha:

  • JAVA 8, PostgreSQL tapasztalattal rendelkezel
  • Ismered a ZKoss keretrendszert
  • Van JPA (Eclipselink vagy Hibernate) tapasztalatod
  • Rendelkezel HTML5, CSS3, Javascript ismeretekkel
  • Angol nyelvtudásodat szóban és írásban is tudod használni
  • Van tapasztalatod ERP rendszer(ek) területén
  • Főbb feladatok, munkák:

  • Web alapú ügyviteli és vállalatirányítási rendszerek fejlesztése
  • Megbízóról:

    Több mint 17 éves szakmai múlttal rendelkező szegedi IT vállalkozás. A 2002-es alapítás óta foglalkoznak szoftverfejlesztéssel, amit később rendszerfelügyeleti és rendszerintegrációs szolgáltatással bővítettek. Büszkék saját fejlesztésű ügyviteli szoftverükre, a PEAS Vállalatirányítási Rendszerre. Közel 40 jól képzett, állandó munkatársuk van, emellett számos külső szakértő segíti a színvonalas munkavégzést.2018-tól kertvárosi környezetben, családias légkörben várják ügyfeleiket és kollégáikat újszegedi irodaházukban.

    Amit kínálunk:

  • Korszerű technológiákat használhatsz
  • Innovatív fejlesztési projektekben vehetsz részt
  • Fiatalos csapat tagja lehetsz (30 év az átlagéletkor)
  • A vállalat 17 éves stabil működése hosszú távú lehetőségeket kínál
  • A változatos feladatok miatt minden nap érdekesnek tűnik
  • Folyamatos szakmai támogatást kapsz, elősegítjük a fejlődésed
  • Mindig jó hangulatban dolgozunk
  • Változatos csapatépítő programokat szervezünk
  • Minden héten szakképzett masszőr segít a feltöltődésben
  • Korlátlan mennyiségű kávé áll a rendelkezésedre
  • A pihenőszobában (Xbox, pingpong, csocsó és babzsákok) bármikor  kikapcsolódhatsz
  • A családias, légkondicionált irodai környezetben nyáron is kényelmesen  végezheted a munkád.
  • Munkavégzés helye: Szeged

    Jelentkezés: Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a megadott elérhetőségre.ű

    Munkavégzés helye: Csongrád megye / Szeged

    Munkaidő: Teljes Munkaidő
    Kapcsolattartó: Csanády József
    Telefon: +36-1-950-4138
    Kategória: Java fejlesztő