URL: http://itpeople.hu/junior-es-senior-java-fejleszto/allas/informatika/31348 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több, mint ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
IKRON Fejlesztő és Szolgáltató Kft.

JUNIOR ÉS SENIOR JAVA FEJLESZTŐ

"Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, energikus csapat tagja lenni?

Jelentkezz hozzánk 'JUNIOR ÉS SENIOR JAVA FEJLESZTŐ' munkakörbe!

A munkád során lehetőséged lesz:

  • web alapú ügyviteli és vállalatirányítási rendszerek fejlesztésére.

Mindenképpen jelentkezz az állásra, ha:

  • Junior Java fejlesztőként minimum 6 hónap, Senior Java fejlesztőként minimum 4 év Java fejlesztésben szerzett tapasztalattal rendelkezel;
  • haladó szinten ismered az SQL utasításokat;
  • ismered és a gyakorlatban is használod a tiszta és egyszerű kódolás elveit (Clean Code);
  • ismersz fejlesztést segítő eszközöket (SVN/GIT, NetBeans/Eclipse);
  • minőségorientált a hozzáállásod;
  • jó problémamegoldó képességgel rendelkezel;
  • önállóan és csapatban is jól tudsz dolgozni.

Örülünk, ha:

  • JAVA 8, PostgreSQL tapasztalattal rendelkezel;
  • ismered a ZKoss keretrendszert;
  • van JPA (Eclipselink vagy Hibernate) tapasztalatod;
  • rendelkezel HTML5, CSS3, Javascript ismeretekkel;
  • angol nyelvtudásodat szóban és írásban is tudod használni;
  • van tapasztalatod ERP rendszer(ek) területén.

Tetszeni fog az új munkahelyed, mert:

  • korszerű technológiákat használhatsz;
  • innovatív fejlesztési projektekben vehetsz részt;
  • fiatalos csapat tagja lehetsz (30 év az átlagéletkor);
  • a vállalat 15 éves stabil működése hosszú távú lehetőségeket kínál;
  • a változatos feladatok miatt minden nap érdekesnek tűnik;
  • folyamatos szakmai támogatást kapsz, elősegítjük a fejlődésed;
  • mindig jó hangulatban dolgozunk;
  • változatos csapatépítő programokat szervezünk;
  • minden héten szakképzett masszőr segít a feltöltődésben;
  • korlátlan mennyiségű kávé áll a rendelkezésedre;
  • a pihenőszobában (Xbox, pingpong, csocsó és babzsákok) bármikor kikapcsolódhatsz;
  • a légkondicionált irodai környezetben nyáron is kényelmesen végezheted a munkád.

Küldd el fényképes önéletrajzod a job@ikron.hu e-mail címre és legyél Te is a csapatunk tagja!"

Munkavégzés helye: Csongrád megye / Szeged
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adatbázis szakértő
Programozó / Fejlesztő
Java programozó
Vállalatirányítási rendszer / SAP