URL: http://itpeople.hu/junior-it-koordinator/allas/informatika/30913 Elrejtés

Töltés...
Akvamarin HR Kft.
Video streaming megoldások fejlesztésére specializálódott partnercégünk csapatába keresünk Junior IT koordinátort.

Munkavégzés helye: Budapest
Feladat:

Feladatok:

  • Segítségnyújtás a projektek tervezésében, előkészítése és nyomon követésében
  • Napi szintű együttműködés a fejlesztő csapat tagjaival és a kollégákkal
  • A projektekkel kapcsolatos dokumentumok, riportok, kivonatok elkészítése
  • Részvétel üzleti analízisekben

Képzettség típusa: Informatika
Szükséges végzettség:
Tapasztalat:

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • MS SQL és .NET technológiák ismerete – pozícióban fejlesztői feladatokat nem kell ellátni, de a technológiai rálátás fontos
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Magas szintű dokumentálási képesség, ez irányú tapasztalat
  • Határidők betartása, aprólékosság
  • Megbízhatóság, lojalitás
  • Angol nyelvtudás szakmai dokumentációk értése és írása szintjén
  • Rugalmas, lelkes, ambiciózus, a technológia és a minőség irányába elhivatott jelöltek jelentkezését is várjuk

Előny:

  • Szoftverfejlesztésben és szoftvertervezésben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információ:

  • Munkavégzés történhet mind alvállalkozói, mind a munkavállalói státuszban (alvállalkozói preferált)

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint
Egyéb:

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az info@recruitkft.hu címre., e-mail: info@recruitkft.hu
Pozíció azonosító: B09jit

Pozíció:

Junior IT koordinátor

Kategória: IT support / Helpdesk
IT Tanácsadó / Elemző / Auditor
Programozó / Fejlesztő