URL: http://itpeople.hu/junior-linux-rendszergazda/allas/informatika/3 Elrejtés

Töltés...

Worklife Hungary Kft.

17 éves szakmai múlttal rendelkező szegedi IT vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

JUNIOR LINUX RENDSZERGAZDA

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Rendelkezel alap szintű Linux rendszerismerettel (preferáltan Debian)
  • Ismersz valamilyen script nyelvet (bash, perl)
  • Láttál már TCP/IP hálózatot
  • Nem okoz gondot az angol dokumentáció
  • Az önállóan elvégzett munkában szerzett tapasztalataid át tudod adni
  • Jó kommunikációs képességgel rendelkezel
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudásodat szóban is tudod használni
  • Már rendelkezel hasonló területen szerzett tapasztalattal
  • Üzemeltettél már Java alkalmazást
  • Nem áll messze tőled a PostgreSQL és MySQL
  • Magabiztos hálózat ismeretekkel rendelkezel (IPv4, IPv6, routing)
  • Van tapasztalatod a következőkkel: XenServer,Nagios,Zabbix,Postfix,Apache
  • Főbb feladatok, munkák:

  • Linux-alapú infrastruktúra üzemeltetése és támogatása
  • Új rendszerek kialakításában való részvétel
  • A napi ügyeleti teendők ellátása három műszakos munkarendben,Szegeden
  • Megbízóról:

  • Több mint 17 éves szakmai múlttal rendelkező szegedi IT vállalkozás.
  • A 2002-es alapítás óta foglalkoznak szoftverfejlesztéssel, amit később rendszerfelügyeleti és rendszerintegrációs szolgáltatással bővítettek.
  • Büszkék saját fejlesztésű ügyviteli szoftverükre, a PEAS Vállalatirányítási Rendszerre.
  • Közel 40 jól képzett, állandó munkatársuk van, emellett számos külső szakértő segíti a színvonalas munkavégzést.

  • 2018-tól kertvárosi környezetben, családias légkörben várják ügyfeleiket és kollégáikat újszegedi irodaházukban.
  • Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat tagja lehetsz (30 év az átlagéletkor)
  • A vállalat 15 éves stabil működése hosszú távú lehetőségeket kínál
  • A változatos feladatok miatt minden nap érdekesnek tűnik
  • Folyamatos szakmai támogatást kapsz, elősegítjük a fejlődésed
  • Mindig jó hangulatban dolgozunk
  • Változatos csapatépítő programokat szervezünk
  • Minden héten szakképzett masszőr segít a feltöltődésben
  • Korlátlan mennyiségű kávé áll a rendelkezésedre
  • A pihenőszobában (Xbox, pingpong, csócsó és babzsákok) bármikor kikapcsolódhatsz
  • A légkondicionált irodai környezetben nyáron is kényelmesen végezheted a munkád
  • A munkavégzéshez céges laptopot, valamint céges telefont biztosítunk
  • Munkavégzés helye: Szeged

    Jelentkezés: Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a megadott elérhetőségen.

  • Információ (Hivatkozzon az IT People-re!)

    Munkavégzés helye: Csongrád megye / Szeged

    Munkaidő: Teljes Munkaidő
    Kapcsolattartó: Csanády József
    Telefon: +36-1-950-4138
    Kategória: Rendszergazda