URL: http://itpeople.hu/junior-linux-rendszergazda/allas/informatika/31245 Elrejtés

Töltés...
IKRON Fejlesztő és Szolgáltató Kft.

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, energikus csapat tagja lenni?

Jelentkezz hozzánk 'JUNIOR LINUX RENDSZERGAZDA' munkakörbe!

A munkád során lehetőséged lesz:

  • Linux-alapú infrastruktúra üzemeltetésére és támogatására;
  • új rendszerek kialakításában való részvételre;
  • a napi ügyeleti teendők ellátására három műszakos munkarendben, Szegeden.

Mindenképpen jelentkezz az állásra, ha:

  • rendelkezel alap szintű Linux rendszerismerettel (preferáltan Debian);
  • ismersz valamilyen script nyelvet (bash, perl);
  • láttál már TCP/IP hálózatot;
  • nem okoz gondot az angol dokumentáció;
  • az önállóan elvégzett munkában szerzett tapasztalataid át tudod adni, ha jó kommunikációs képességgel rendelkezel;
  • tudásvágyad csillapíthatatlan.

Örülünk, ha:

  • angol nyelvtudásodat szóban is tudod használni;
  • már rendelkezel hasonló területen szerzett tapasztalattal;
  • üzemeltettél már Java alkalmazást;
  • nem áll messze tőled a PostgreSQL és MySQL;
  • magabiztos hálózat ismeretekkel rendelkezel (IPv4, IPv6, routing);
  • van tapasztalatod a következőkkel: XenServer, Nagios, Zabbix, Postfix, Apache;

Tetszeni fog az új munkahelyed, mert:

  • fiatalos csapat tagja lehetsz (30 év az átlagéletkor);
  • a vállalat 15 éves stabil működése hosszú távú lehetőségeket kínál;
  • a változatos feladatok miatt minden nap érdekesnek tűnik;
  • folyamatos szakmai támogatást kapsz, elősegítjük a fejlődésed;
  • mindig jó hangulatban dolgozunk;
  • változatos csapatépítő programokat szervezünk;
  • minden héten szakképzett masszőr segít a feltöltődésben;
  • korlátlan mennyiségű kávé áll a rendelkezésedre;
  • a pihenőszobában (Xbox, pingpong, csocsó és babzsákok) bármikor kikapcsolódhatsz;
  • a légkondicionált irodai környezetben nyáron is kényelmesen végezheted a munkád.

Küldd el fényképes önéletrajzod a job@ikron.hu e-mail címre és legyél Te is a csapatunk tagja!

Pozíció:

JUNIOR LINUX RENDSZERGAZDA

Munkavégzés helye: Csongrád megye / Szeged
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Programozó / Fejlesztő
Rendszergazda
Rendszerintegrátor