URL: http://itpeople.hu/junior-senior-beagyazott-szoftverfejleszto/allas/informatika/13 Elrejtés

Töltés...

Humanfield Vezető és Specialistakiválasztó Kft.

Biztos háttérrel rendelkező partnerünk részére keresünk munkatársat

JUNIOR/SENIOR BEÁGYAZOTT SZOFTVERFEJLESZTŐ (14-9149) pozícióba

Feladatok:

  • A legmodernebb technológiákat felvonultató, élen járó fejlesztő csapat tagjaként autóipari szoftverek fejlesztése
  • Sorozatban futó termékek tesztelésének fejlesztői oldalról való támogatása,
  • Együttműködés a nemzetközi fejlesztőcsapattal.
  • Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (előny: villamosmérnök, beágyazott rendszerek szakirány)
  • C és/vagy C++ programozási nyelv ismerete
  • Beágyazott szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat előny
  • Angol nyelvtudás előny
  • Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér
  • Fejlődési lehetőség <
  • Versenyképes jövedelem
  • A munkavégzés helye: Budapest

    Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9149”-es referenciaszám feltüntetésével a megadott elérhetőségre.

    Pozíció:

    JUNIOR/SENIOR BEÁGYAZOTT SZOFTVERFEJLESZTŐ

    Munkavégzés helye: Budapest

    Munkaidő: Teljes Munkaidő
    Kapcsolattartó: Szabó-Mihály Bernadett
    Telefon: +36-20-746-8296
    Kategória: C/C++ programozó
    Szoftverfejlesztő/Mérnök