URL: http://itpeople.hu/junior-tanacsado/allas/informatika/31457 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Jelenleg nyitott pozíciónk:

JUNIOR TANÁCSADÓ (PÉCS)

Mindennapi feladataid a következők lesznek:

  • Felmerülő SAP FI_CA hibák kezelése, felderítése,

  • Új funkciók tesztelés, és dokumentációk elkészítése

  • Üzemeltetési csapat munkájának IT támogatása (rendszerüzemeltetés)

  • Kommunikáció az ügyféllel, hibajegyek megoldásával kapcsolatban

  • Eseti alapon projektekben való részvétel

Elvárt kompetenciák, készségek:

  • Angol nyelv ismerete

  • Csapatmunka

  • Fejlett problémamegoldó képesség

  • Analitikus, komplex gondolkodás

  • Folyamatos fejlődés igénye

  • Proaktivitás, együttműködési készség

  • Jó kommunikációs és elemzői képesség

  • Energikus hozzáállás

  • Ügyfélközpontú szemlélet

  • Önálló munkavégzésre való készség

  • Terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • További SAP rendszerek ismerete

  • IT rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Amit munkádért cserébe kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér, cafeteria, motivációs juttatás)

  • Multinacionális vállalati környezet, modern munkakörülmények

  • Karrierlehetőség, cégen belüli előrelépés

Fontos információk a pozícióról:

  • Munkavégzés helye: Pécs

  • Munkaidő: teljes (napi 8 óra + ebédszünet)

  • Határozott idejű szerződés

  • Szerződés vége: 2019.12.31.

Amennyiben úgy érzed, hogy Te vagy a legmegfelelőbb ember erre a pozícióra, kérlek, jelentkezz a hirdetés alatti jelentkezési felületen keresztül, vagy küldd el szakmai önéletrajzod a következő e-mail címre juniortanacsado@dologido.hrszoftver.hu. Kérdés esetén keress fel minket az irodánkban Pécsen, a Rákóczi út 17-es szám alatt, vagy hívj minket telefonon a 20/323 2081-es telefonszámon.

Pozíció:

Junior tanácsadó

Munkavégzés helye: Baranya megye / Pécs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: IT Tanácsadó / Elemző / Auditor
Rendszerintegrátor
Vállalatirányítási rendszer / SAP