URL: http://itpeople.hu/mobilapplikacio-fejleszto/allas/informatika/31486 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több, mint ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
IKRON Fejlesztő és Szolgáltató Kft.

Cégünk munkatársat keres ‘mobilapplikáció-fejlesztő’ munkakörbe.

A feladatok, amelyek Rád várnak:

  • Web service vezérelt, hibrid mobil alkalmazások fejlesztése, tesztelése, dokumentálása és szupportja
  • Programarchitektúra tervezése, megvalósítása

Téged keresünk, amennyiben:

  • IT területen szerzett BSc diplomával rendelkezel,
  • van tapasztalatod HTML hibrid applikáció fejlesztésben,
  • haladó Javascript, jQuery, HTML, CSS ismeretekkel rendelkezel,
  • jól beszélsz angolul,
  • igényes vagy az általad elvégzett munkára,
  • jól dolgozol önállóan és csapatban is.

Örülünk, ha:

  • fejlesztettél már iPhone natív alkalmazásokat,
  • Android applikáció fejlesztési tapasztalattal rendelkezel,
  • ismered a web services technológiákat.

Amit ajánlunk:

  • dinamikusan fejlődő vállalati háttér,
  • elhivatott, összetartó csapat,
  • jó hangulatú munkakörnyezet,
  • szakmai fejlődési, előrelépési lehetőség,
  • versenyképes fizetés,
  • A munkavégzés helye: Szeged.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajz formájában a job@ikron.hu e-mail címre várjuk.

Pozíció:

Mobilapplikáció-fejlesztő

Munkavégzés helye: Csongrád megye / Szeged
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Programozó / Fejlesztő
C programozó
Mobil alkalmazásfejlesztő