URL: http://itpeople.hu/objective-c-ios-alkalmazasfejleszto/allas/informatika/31288 Elrejtés

Töltés...
N&K Creatív Team Kft.

Objective c / ios alkalmazásfejlesztő

Global Social Network tervezésére / kifejlesztésére keresünk szakembert.

Feladatok

  • AWS Cloud Platform (Amazon Web Services) folyamatos használata az alkalmazások fejlesztéséhez
  • Komplex problémák megoldása és kivitelezése
  • Proaktív részvétel és hozzáállás az újonnan beérkező feladatok kapcsán

Elvárások

  • Minimum 2 év objective c fejlesztői tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy ezzel egyenértékű szakmai Tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség angolul és magyarul
  • Nyitottság az új technológiák felé
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Kreatív problémamegoldó készség
  • Igény a folyamatos fejlődésre
  • MYSQL tapasztalat
  • SWIFT fejlesztői környezet ismerete

Előny:

  • Más technológiákban szerzett tudás: Google Cloud Platform
  • Egyéb programozási és szoftverfejlesztői tapasztalat

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkavégzés
  • Támogató környezet, mely elősegíti a folyamatos szakmai fejlődést és az erősségek felderítését
  • Együttműködő csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Programozó / Fejlesztő
C programozó
Mobil alkalmazásfejlesztő