URL: http://itpeople.hu/okj-vegzettsegu-informatikust-keresunk/allas/informatika/31428 Elrejtés

Töltés...
AdvaSoft Kft.

Budapesti szoftverfejlesztő cégünkbe keresünk friss informatikus OKJ végzettségű kollégát, aki első munkahelyét keresi. Várjuk a fényképes önéletrajzokat az allas@advasoft.hu címre.

Feladatok:

- Országos ügyfélhálózat és belső rendszerek informatikai kiszolgálása

- Informatikai eszközök helyszíni szervizelés

- Napi logisztikai feladatok ellátása

Elvárásaink:

- Friss, 2018-as, informatikai OKJ-s végzettség

- OKJ-s végzettségéhez a kínált munkahely az első

- Önállóság, megbízhatóság

- Felelősségteljes hozzáállás

- Kommunikációs készség írásban és szóban

- Rugalmasság

- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés

- Barátságos légkör

- Mobil telefon

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület

Pozíció:

OKJ végzettségű informatikust keresünk

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest III. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Programozó / Fejlesztő
C programozó