URL: http://itpeople.hu/php-fejleszto/allas/informatika/31535 Elrejtés

Töltés...
IKRON Fejlesztő és Szolgáltató Kft.

Cégünk munkatársat keres PHP fejlesztő munkakörbe.

A feladatok, amelyek Rád várnak:

  • webes alkalmazások fejlesztése
  • tervezés és megvalósítás
  • sitebuild

Téged keresünk, amennyiben:

  • rendelkezel legalább 2 év PHP fejlesztésben szerzett tapasztalattal
  • haladó szinten ismered a PHP, SQL nyelveket
  • rendelkezel HTML5/CSS3 haladó szintű ismeretekkel
  • van tapasztalatod JavaScript (jQuery, Ajax) területen
  • OOP módszertan szerint programozol
  • angol nyelvtudásodat szóban is tudod használni (szövegértés)
  • vannak NetBeans vagy Eclipse ismereteid

Örülünk, ha:

  • 3-5 év fejlesztői tapasztalatod van
  • van gyakorlatod reszponzív felületek tervezésében
  • ismersz verziókövető rendszereket (Git, SVN)
  • ismered a Laravel keretrendszert
  • AngularJS, vagy egyéb JavaScript keretrendszerrel kapcsolatos tapasztalattal rendelkezel
  • analitikus és problémamegoldó gondolkodásmóddal rendelkezel, igényes munkavégzés jellemez
  • önállóan és csapatmunkában is tudsz dolgozni, jó kommunikációs képességekkel rendelkezel

Amit ajánlunk:

  • munkavállalói státusz
  • korszerű technológiák használata
  • új, innovatív fejlesztési projektek
  • kreativitást igénylő feladatok
  • versenyképes fizetés, egyéb juttatások

A munkavégzés helye: Szeged

A jelentkezéseket fényképes önéletrajz formájában a job@ikron.hu e-mail címre várjuk.

Pozíció:

PHP fejlesztő

Munkavégzés helye: Csongrád megye / Szeged
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adatbázis szakértő
Programozó / Fejlesztő
PHP programozó
C programozó
Rendszerintegrátor