URL: http://itpeople.hu/programozo-szoftverfejleszto-net/allas/informatika/31429 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több, mint ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Kronos Trade Kft.

CÉGINFORMÁCIÓ

Több, mint 25 éve működő, magyar magántulajdonban lévő, informatikai kereskedelmi- és szolgáltató cég vagyunk. Legfontosabb szempontunk az ügyfelek bizalmának elnyerése és megtartása mind szolgáltatásainkban, mind kereskedelmi kapcsolatainkban. Kollégáink ezen alapelv mentén, közvetlen, oldott légkörben dolgoznak együtt egymással és ügyfeleinkkel egyaránt.

POZÍCIÓ MEGNEVEZÉSE

programozó, szoftverfejlesztő (.net)

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

MS .net fejlesztői ismeretek és gyakorlat, angol nyelv ismeret

A POZÍCIÓ ELNYERÉSÉHEZ ELŐNY:

szakirányú végzettség

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

ügyviteli folyamatokat támogató szoftver fejlesztése

AMIT KÍNÁLUNK:

munkakörből adódóan távmunka támogatása, fiatalos csapat, jó hangulat, megbízható bérfizetés.

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest

e-mailben, önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével

EMAIL CÍM

mgr@kronos.hu

Pozíció:

Programozó, szoftverfejlesztő (.net)

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Programozó / Fejlesztő
C programozó