URL: http://itpeople.hu/projektmenedzser/allas/informatika/31351 Elrejtés

Töltés...
IKRON Fejlesztő és Szolgáltató Kft.

Cégünk munkatársat keres ‘PROJEKTMENEDZSER’ munkakörbe.

A FELADATOK, MELYEK RÁD VÁRNAK:

  • a termék és a megrendelő érdekeinek képviselete
  • partnerek fejlesztési igényeinek világos megfogalmazása a fejlesztői teamek számára
  • a termék teendőlista tartalmának naprakészen tartása
  • a PEAS Vállalatirányítási Rendszerrel kapcsolatos múlt- és jelenbéli fejlesztések ismerete, átlátása
  • humánerőforrás-tervezés
  • elvárt eredménytermékek leszállítása, határidők és minőségi követelmények betartása és betartatása

TÉGED KERESÜNK, AMENNYIBEN:

  • gondolkodásmódod komplexitást és rendszerszemléletet tükröz
  • hatékony vagy és jó problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • hozzáállásod emberközpontú
  • szóban és írásban egyaránt kiváló kommunikációs képességgel rendelkezel
  • angol nyelvtudásodat szóban és írásban is képes vagy használni
  • rendelkezel irodai szoftverek haladó szintű felhasználói ismeretével
  • a felmerülő problémákra mindig a megoldást keresed

AMIT AJÁNLUNK:

  • jó hangulatú, összetartó csapat, kulturált munkakörnyezet
  • folyamatos szakmai támogatás és fejlődési lehetőség
  • kimagasló minőségű szolgáltatások és termékek, változatos feladatok
  • dinamikusan fejlődő vállalati háttér
  • versenyképes fizetés

A munkavégzés helye: Szeged

A jelentkezéseket fényképes önéletrajz és egyoldalas motivációs levél formájában job@ikron.hu e-mail címre várjuk.

Pozíció:

PROJEKTMENEDZSER

Munkavégzés helye: Csongrád megye / Szeged
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: IT / Telecom vezető
Projektmanager