URL: http://itpeople.hu/rendszergazda/allas/informatika/31300 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

worklifetop.jpg

Dinamikusan fejlődő, debreceni webáruház megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

RENDSZERGAZDA

Elvárások:
Olyan kitartó és lelkiismeretes kollégát keresünk, aki rendszergazda ismereteivel hozzájárul cégünk fejlődéséhez és a mindennapi feladatokat gyorsan, proaktívan közelíti meg. Akinek nem jelent problémát az esetleges éjjeli ügyelet sem.
Szükséges tudás: Mysql, PHPMYADMIN, LINUX, Windows, SFTP, FTP, SSH, PHP konfigurálás, Webhosztinghoz tartozó menedzsment felületek ismerete (pl. cPanel, ISPConfig., Sentora) levelezőszerverek üzemeltetése (pl. exim, postfix, zimbra) alapvető követelmény.
Olyan személy jelentkezését várjuk, akinek van rendszergazda tapasztalata, jártas az informatika területén, képes a fent leírt eredményeket elérni és képes helytállni.
Te vagy az ideális jelölt, ha nagy munkabírással rendelkezel és igényled, hogy a teljesítményed alapján értékeljenek, munkádban igényes vagy, szeretsz célok megvalósításán kitartóan dolgozni. Ha jó informatikai szakembernek tartod magad.

Előnyt jelent:
Amazon AWS, Google cloud server ismerete.

Feladatok:
Mysql, PHPMYADMIN, LINUX, Windows, SFTP, FTP, SSH, PHP konfigurálás, Webhosztinghoz tartozó menedzsment felületek (pl. cPanel, ISPConfig., Sentora) levelezőszerverek üzemeltetése (pl. exim, postfix, zimbra)

Amit kínálunk:
Az új munkatársak betanítására és beilleszkedésére kiemelt figyelmet fordítunk.
A jól teljesítő munkatársaknak előrelépési és fejlődési lehetőséget biztosítunk.
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat

Munkavégzés helye:
Debrecen

Ha vállalod ezt a kihívást, és szívesen lennél csapatunk tagja, kérlek, küldd el fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet az alábbi email címre: hajdu45@worklife.hu

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye / Debrecen
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Programozó / Fejlesztő
PHP programozó
C programozó
Rendszergazda
Rendszerintegrátor