URL: http://itpeople.hu/rendszergazda/allas/informatika/31432 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több, mint ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Dologidő Kft.

Feladatok:

  • irodáink informatikai karbantartása,
  • számítógépek, laptopok szerelése, javítása,
  • telefonos IT support,
  • számítógépes hibaelhárítások,
  • informatikai hálózati munkák,
  • munkával kapcsolatos adminisztratív feladatok végzése,
  • irodáinkkal való folyamatos kapcsolattartás,
  • informatikai csapattal való együttműködés,
  • aktuális esetekben a felettessel való egyeztetés,

Elvárások:

  • legalább egy éves rendszergazda vagy hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • minimum ECDL - vizsga és azzal megegyező szaktudás,
  • szakirányú OKJ-s végzettség,
  • vagy bármely OKJ-s végzettség,
  • Windows operációs rendszer haladó szintű ismerete,
  • Microsoft szoftverek ismerete,
  • számítógép szerelési képesség,
  • jó kommunikációs készség,
  • átlagon felüli probléma megoldó képesség,
  • rugalmasság,
  • nyitottság és tanulékonyság az új ismeretek iránt,

Amit kínálunk:

  • fiatalos, jó hangulatú csapatban való hosszú távú munkavégzés,
  • folyamatos, szakmai fejlődési lehetőség,
  • Microtik képzés, Windows és Office ismeretek továbbképzése,
  • színvonalas, céges rendezvényeken való részvételi lehetőség,
  • jól felszerelt, kulturált irodai környezet,
  • versenyképes fizetés,
  • munkaeszközök biztosítása a feladatvégzésekhez,
  • három hónap próbaidőt követően , határozatlan idejű munkaszerződés,

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük küldd el hozzánk fényképes, szakmai önéletrajzod a hirdetésben szereplő e-mail címre!

Pozíció:

Rendszergazda

Munkavégzés helye: Somogy megye / Kaposvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adatbázis szakértő
Rendszerintegrátor