URL: http://itpeople.hu/rendszermernok-virtualizacios-szakerto/allas/informatika/31588 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

2010-ben alakult, magyar tulajdonban levő informatikai szolgáltató és tanácsadó vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

RENDSZERMÉRNÖK, VIRTUALIZÁCIÓS SZAKÉRTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Egyetemi vagy főiskolai diplomával rendelkezik
Képes műszaki dokumentáció írására
Hatékonyan kommunikál az ügyfelekkel
Nyitott az új kihívásokra, új szakmai tudásanyag elsajátítására
Érvényes B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik
Képesség strukturált gondolkodásra
Jó problémamegoldó képességgel rendelkezik

Elvárt kompetenciák:
Szerver, desktop és alkalmazás virtualizációs technológiák (VMware és opcionálisan Citrix)
készség szintű ismerete. Ez magában foglalja az ilyen környezetekkel kapcsolatos
architektúrális tervezési feladatok ellátását, telepítések elvégzését és jó probléma megoldó
képességet a különböző hibakezelési folyamatok során.
Hálózatos infrastruktúrával kapcsolatos technológiákkal (Cisco és/vagy Aruba) kapcsolatos
kompetenciák, alapvető koncepcionális tervezési és konfigurációs feladatok ellátása.
Határvédelem (Fortinet, pfSense) illetve alapvető biztonságtechnikai megoldások (PKI)
készség szintű ismerete.
Fenti környezetekkel kapcsolatos infrastruktúra elemek (tárolórendszerek, mentési
megoldások, rendszerfelügyelet, stb.) ismerete, az ezen területekkel foglakozó kollégákkal
történő együttműködés érdekében.
3-5 év szakmai tapasztalat
Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Főbb feladatok, munkák:
Olyan IT támogató szakembert keresünk, aki szakterületén a napi üzemeltetési feladatokon túl képes a
rendszerek telepítésére, frissítésére és testre szabására. Folyamatosan képezi magát az adott témában
és kapcsolódó témakörökben. Nyitott, kommunikatív, hajlandó és képes az ügyfél központú szemléletet
elsajátítására.

Megbízóról:
2010-ben alakult, magyar tulajdonban levő informatikai szolgáltató és tanácsadó vállalkozás, elsősorban nagyvállalati informatikai környezetek tervezésével, kialakításával és támogatásával foglalkozik.
Alapvető tevékenységi körünk olyan megoldások kidolgozása és a szükséges rendszerintegrációs tevékenységek elvégzése, amelyek lehetővé teszik Ügyfeleink számára az infokommunikációs eszközök hatékony és biztonságos használatát.
Kis létszámú, fiatalos informatikai szakmérnök csapatunk körébe keresünk új kollégát.

Amit kínálunk:
Fiatalos, rugalmas csapat
Szakmai fejlődési lehetőség
Hosszú távú munkalehetőség egy stabil vállalatnál
Juttatási csomag
Budapesti munkavégzés
Olyan szakismeretek elsajátítása, melyre autodidakta módon nincs lehetőség
Mobiltelefon, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:
Budapest, IX. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp698@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest IX. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adatbázis szakértő
Rendszerintegrátor